Konfigurér dine cookies
Du kan til enhver tid ændre dine indstillinger ved at gå ind på ”Cookieindstillinger” nederst på siden.
Hvordan beregnes priserne?
· Prisen for din leje beregnes ud fra varigheden. 1-dags leje beregnes, når startdato og slutdato er den samme.
· Lejepriserne inkluderer ikke ekstra omkostninger så som: transport, forbrugsvarer, opladning/brændstof, gennemgang, rengøring, skærpning og eventuel slid på klinger, segmenter og mejsler.
· Hvis du har en konto hos LOXAM, skal du logge ind for at se dine personlige priser.
- Startside
- Support
- Konto, MitLoxam og loyalitetsprogram
- Hvad kan jeg i MitLoxam?
Hvordan logger jeg ind i MitLoxam?
du logger ind i MitLoxam ved klikke på myloxam -forbindelseHvad kan jeg i MitLoxam?
Med en bruger i MitLoxam kan du:
- se dine tilbud, reservationer, kontrakter og fakturaer. Aktive, kommende og afsluttede
- Export dine tilbud, reservationer, kontrakter og fakturaer i Excel -format.
- Afmelde og forlænge lejeaftaler.
2. Er du administrator kan du:
- Håndtere rettigheder for brugerne i din virksomhed.
- Opret nye brugere.
En MitLoxam bruger findes allerde i min virksomhed, kan jeg oprette en ny?
YES, hvis en myloxam -konto allerede findes i din virksomhed, kan du oprette en konto ved at udfylde oprettelsesformular
For at godkende en konto skal administratoren gå til brugerstyringssektionen. Når kontoen er godkendt, modtager den nye bruger en e -mail, der inviterer dem til at ændre deres adgangskode til at initialisere deres konto.
{{ actionLabel }}